Informace

Kritéria přijímacího řízení do výtvarného oboru - malba temperovými barvami. Po vyvození motivu malby dítě samostatně pracuje. Zkoumá se stupeň barevného vidění dítěte, rozvržení motivu, bohatost výtvarného sdělení. Vyvozují se možnosti předpokládaného vývoje dítěte. 
 
Kritéria přijímacího řízení do grafického oboru - malba temperovými barvami. Po vyvození motivu malby dítě samostatně pracuje. Zkoumá se stupeň barevného vidění dítěte, rozvržení motivu, bohatost výtvarného sdělení. Vyvozují se možnosti předpokládaného vývoje dítěte.
Součástí přijímacího řízení do grafického oboru jsou i domácí práce maximálně v rozsahu 10-ti prací.
 
LISTOPAD 
 
MenART - II. setkání
 
 V sobotu 13. listopadu jsme s Petrou Zimákovou jely do Prahy na konzultace s ilustrátorkou Lelou Geislerovou, které probíhaly v budově vysoké školy UMPRUM. Bylo to inspirativní setkání s lidmi z celé České republiky, které jsme zakončily návštěvou komiksového festivalu Frames. fotografie

Moc se těšíme na další setkání. Iva Kotásková
 
 
 
 
ZÁŘÍ 
 
Akademie MenART 
 
O víkendu 27. - 29. srpna 2021
přivítala Akademie MenART stipendisty IV. ročníku,
talentované žáky ZUŠ spolu s jejich pedagogy v prostorách ZUŠ Kroměříž.
 

Petra Zimáková spolu s paní učitelkou Ivanou Kotáskovou strávily velmi inspirativní víkend pod vedením skvělé výtvarnice Lely Geislerové. V letošním školním roce je čekají ještě další tři setkání v Praze. Celoroční snažení bude zakončeno společnou výstavou se stipendisty Martina Velíška v rámci Smetanovy Litomyšle.

 


 
ČERVEN 2021
 

Petra Zimáková stipendistkou MenARTu 

více informací