ÚSPĚCHY ŠKOLY - 2018/ 2019

 

ÚSPĚCHY ŠKOLY -  2018/ 2019

Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2019 

 

 SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL

 Krajská kola

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

4. 4. 2019 - ZUŠ Valašské Meziříčí

 2. místo - Smyčcové duo II. kategorie - Domincová,Gabriel

p. uč. Hanáčková 

 

Hra na akordeon, 27. 3. 2019 - ZUŠ Uherský Brod

1. místo s postupem do ÚK - Petr Gabriel

2. místo - Akordeonový soubor

2. místo - akordeonové duo Boudová, Jašová 

p. uč. Strašáková 

 

 Komorní hra s převahou dechových nástrojů
18. 3. 2019 - ZUŠ Kroměříž

Kvarteto zobcových fléten IV. kategorie - 1. místo

( Nicola Tobolová, Štěpánka Janíková, Lucie Krátká, Eliška Blahušová)

p. uč. Verbík

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 

 

 

Okresní kola

 

 Hra na EKN, 2. 4. 2019 - ZUŠ Luhačovice

 2. místo

II. kategorie - Michaela Kupková (p. uč. Krásná)
III. kategorie - Agáta Dokoupilová (p. uč. Krásná)

 

Hra na akordeon, 21. 2. 2019 - ZUŠ R. Firkušného Napajedla 

 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

1. místo s postupem do KK

Petr Ondrůšek, Petr Gabriel, duo Jašová - Boudová, Akordeonový soubor

2. místo

Thea Sedláčková, Radka Kašpárková

3. místo

Karolína Večeřová

 p. uč. Strašáková 

 Komorní hra s převahou dechových nástrojů

20. 2. 2019 - ZUŠ Zlín - Malenovice

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 

1 . místo s postupem do KK

Kvarteto zobcových fléten IV. kategorie

( Nicola Tobolová, Štěpánka Janíková, Lucie Krátká, Eliška Blahušová)

p. uč. Verbík

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

12.2.2019 - ZUŠ Morava

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 

1. místo
Smyčcové duo I. kategorie (Škárová Zuzana, Hořáková Anastázie)
p. uč. Kaňovská D., Trávníčková
 
Smyčcové duo II. kategorie (Domincová Alžběta, Gabriel Michal) - postup do KK
p. uč. Hanáčková
 
Smyčcové duo II. kategorie (Škrabalová Klára, Otradovec Dan)
p. uč. Kaňovská D.
 

Školní kola

Hra na EKN - 12. 3. 2019

1. místo 
II. kategorie - Michaela Kupková (p. uč. Krásná)
III. kategorie - Agáta Dokoupilová (p. uč. Krásná)
III. kategorie - Vojta Vávra (p. uč. Divoký)
 
2. místo 
VII. kategorie - Kristýna Prechtlová  (p. uč. Divoký)
 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - 15. 2. 2019

 1. místo

Kvarteto zobcových fléten IV. kategorie

( Nicola Tobolová, Štěpánka Janíková, Lucie Krátká, Eliška Blahušová) 

p. uč. Verbík 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů - 28. 1. 2019

1. místo

Smyčcové duo I. kategorie (Škárová Zuzana, Hořáková Anastázie)
p. uč. Kaňovská D., Trávníčková

 

Smyčcové duo II. kategorie (Domincová Alžběta, Gabriel Michal)
p. uč. Hanáčková

 

Smyčcové duo II. kategorie (Škrabalová Klára, Otradovec Dan)
p. uč. Kaňovská D.
 

Hra na akordeon včetně komorní a souborové hry - 31. 1. 2019

1. místo

0. kategorie sólo - Ruth Sedláčková, Petr Ondrůšek, Josef Maňásek
I. kategorie sólo - Thea Sedláčková
IV. kategorie sólo - Petr Gabriel
V. kategorie sólo - Radka Kašpárková, Karolína Večeřová
II. kategorie komorní hra - Tereza Jašová, Anežka Boudová
II. kategorie souborová hra - Akordeonový soubor
(Gabriel, Boudová, Jašová, Večeřová, Viceníková, Kašpárková)

 

2. místo

II. kategorie sólo - Prokop Hubáček
IV. kategorie sólo - Barbora Viceníková
p. uč. Strašáková

Přijímací řízení na Střední uměleckoprůmyslovou školu

v Uherském Hradišti

 

Lenka Nováková byla přijata  na obor: Užitá malba.

Samuel Marišler přijat na obor: Multimedia.

 

 

Výtvarná soutěž ,,Putování dějinami s Cyrilem a Metodějem"

Eliška Ondrášová - 2. místo, p. uč. Kotásková

Karel Vitásek - 3. místo, p. uč. Válková 

 

 

Mezinárodní akordeonové dny v Praze

26. - 27. 10. 2018 

Petr Gabriel - bronzové pásmo ve III. kategorii (p. uč. Strašáková)