Plán akcí pro školní rok 2021/2022

Během školního roku 2021/2022 PROBÍHAJÍ PROJEKTY:

 V rámci akcí pořádaných ZUŠ R. Firkušného Napajedla budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. ZUŠ R. Firkušného nenese zodpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Září

1.- 2. Domluva rozvrhu 

2. Informativní schůzka pro rodiče PHV a PVV 

3. Zahájení individuální výuky

3. Pasování na čtenáře - Halenkovice 

6. Zahájení kolektivní výuky 

16. Vystoupení pro seniory - Halenkovice 

Říjen

 1. Koncert táborového orchestru

 1.  Písnička na přání - DS Husova 

16. Slavnostní otevření navé knihovny a multicentra - Halenkovice 

29. Mezinárodní akordeonové dny v Praze 

Listopad

23.   Besídka na DPS Kalvárie

29. Houslový koncert žáků Dáši Kaňovské 

30. Třídní koncert žáků p. uč. Prokopa 

Prosinec

 2. ONLINE Vernisáž výstavy k 70. výročí školy

 6. Třídní koncert žáků ze třídy Lenky Kuběnové 

 20. ONLINE Vánoční koncert 

 21. Vánoční besídka žáků p. uč. Chabičové

 22. Třídní besídka žáků p. uč. Bernatíkové a Ponížilové 

Leden

17. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kosové

 31. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kunertové 

Únor

 2. Předehrávka žáků akordeonového oddělení

 11.   Setkání s hudbou - koncert k 70. výročí školy

 28. Koncert žáků ze třídy p. uč. Šimůnka

Březen

4. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové nástroje

7. Koncert pro radost žáků ze třídy p. uč. Hanáčkové a Veselé

8. Beseda na DPS Sadová

9. Okresní kolo soutěže ZUŠ - žestě, ZUŠ Valašské Klobouky

10. Okresní kolo soutěže ZUŠ - zobcové flétny, ZUŠ Harmonie

14. Okresní kolo soutěže ZUŠ - bicí, ZUŠ Zlín - Malenovice

15. Okresní kolo soutěže ZUŠ - dřeva, ZUŠ Slavičín 

23. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Veselé a Grebeňové 

28. Krajské kolo soutěže ZUŠ - smyčcové soubory a orchestry

  Duben

 6. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Grebeňové a Veselé

 6. Krajské kolo soutěže ZUŠ - žestě, ZUŠ Hulín

 7.  Krajské kolo soutěže ZUŠ - bicí, ZUŠ Zlín  

12. Zájezd žáků výtvarného oboru p. uč. Kotáskové - UZEL, Filmové ateliéry Zlín

26. Klubíčko a jeho hosté - koncert

Květen

Návštěvy učitelů v okolních MŠ s hudebním a výtvarným programem  

2. 1. Absolventský koncert, Klášterní kaple

3. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Divokého a Kunerta 

5. Vystoupení pro seniory, Kulturní dům Spytihněv 

9. Třídní koncert žáků p. uč. Švecové a Hrubé 

9. 2. Absolventský koncert, kostel sv. Bartoloměje

13. Třídní koncert žáků p. uč. Bernatíkové a Ponížilové  

16. 3. Absolventský koncert, Klášterní kaple

19. A7 TALENTINUM - zájezd do FBM Zlín

20. Třídní besídka žáků p. uč. Chabičové a Gregora 

23. Třídní besídka p. uč. Hanáčkové a Strašákové 

25. Muzikantské putování po ZUŠ pro MŠ Napajedla 

26. Muziáda - koncert s Janáčkovou filharmonií 

26. Zájezd na rockovou operu Jesus Christ Superstar 

30. - 31. Zápis do hudebního oboru 

30. - 31. Postupové zkoušky

31. Zlín Film Festival 

Červen

1. Zápis do výtvarného oboru

1. - 2. Zápis do hudebního oboru

1. - 3. Postupové zkoušky  

3. Zápis do výtvarného oboru 

3. Knížka pro prvňáčka 

4. Radovánek slaví 50 let 

6. Třídní koncert žáků p. uč. Kuběnové 

7. Třídní koncert žáků p. uč. Prokopa  

8. OPEN AIR

11. Zájezd na balet Sněhurka a sedm trpaslíků - ND Brno  

11. Vernisáž MenArt Litomyšl  

13. Koncert pro I. Hurníka 

15. Třídní besídka žáků p. uč. Kunertové

16. Vernisáž absolventské výstavy, Muzeum Napajedla

20. Houslový koncert žáků p. uč. Kaňovské

21. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kunerta a Divokého 

27. Vyřazení absolventů 

28. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Šimůnka

Červenec

 3. - 10. Hudební tábor

Srpen