Archiv aktualit

Aktuality

Datum: 23. 5. 2018

POZVÁNKA


Datum: 22. 5. 2018

OZNÁMENÍ

V rámci akcí pořádaných ZUŠ R. Firkušného Napajedla budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. ZUŠ R. Firkušného nenese zodpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Datum: 21. 5. 2018

VYNIKAJÍCÍ ÚSPĚCH

Viktora Šimůnka,

žáka p. uč. Kunerta,který získal

2. místo  

v ústředním kole soutěže žáků ZUŠ ve hře na bicí nástroje. 
Gratulujeme! 
 

Datum: 13. 5. 2018

Přijatí žáci ke studiu ve školním roce 2018/ 2019

Hudební obor
Výtvarný obor 

Datum: 10. 5. 2018

POZVÁNKA


Datum: 9. 5. 2018

Akce v měsíci květnu

2. Pietní akt 

7. 2. absolventský koncert, Klášterní Kaple

8. Akordeonová přehlídka ZUŠ Zlínského kraje, Klášterní kaple

10. Pocta Milanu Bláhovi, Praha - Martin Kot 

15. Přehrávka studentky Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž Radky Kaňovské - housle

16. Třídní koncert žáků p. uč. Míčové a Divokého

17. Zájezd na TALENTINUM 2018

18. Ústřední kolo žáků ZUŠ ve hře na bicí nástroje - ZUŠ Holice 

19. Soustředění Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

21. Třídní koncert žáků p. uč. Kuběnové

22. Vystoupení pro maminky - Babice

23. Paměť národa, Zlín

24. Promenádní koncert - akce v rámci projektu ZUŠ Open

24. ZUŠ Open ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR - Martin Kot

29. Přehrávka studentky Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž Renée Bernatíkové - klavír (Klášterní kaple,14. 45 hodin)

31. Třídní koncert žáků p. uč. Petry Hanáčkové a Petry Strašákové

31. Vernisáž absolventské výstavy, muzeum Napajedla


Datum: 1. 5. 2018

Oznámení

Vážení rodiče,

na základě nových podmínek pro ochranu citlivých údajů (GDPR) Vás žádáme, abyste věnovali pozornost informacím, které Vám v následujících dnech předají Vaše děti. Prosíme vrátit podepsaný dokument obratem do ZUŠ R. Firkušného.

Děkuji, L. Hanáčková                                                  


Datum: 27. 4. 2018

POZVÁNKA


Datum: 27. 4. 2018

Akce v měsíci dubnu

4. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - smyčcové soubory a orchestry (ZUŠ Napajedla) - výsledky

4. Veřejná generálka pořadu Hudební pohádky

4. Akordeonová soutěž Trossingen - výsledky

5. Hudební pohádky - pořad pro MŠ

10. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - bicí nástroje (ZUŠ Zlín) - výsledky

12. - 14. Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2018

14. - 15. Soustředění Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

19. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kunerta a Čtvrtlíka 

23. - 27. Zápis

24. Třídní besídka žáků ze třídy p. uč. Verbíka 

30. 1. Absolventský koncert


Datum: 17. 4. 2018

NAŠE ÚSPĚCHY

KRAJSKÁ KOLA SOUTĚŽÍ ZUŠ
1. cena a postup do ÚK
Viktor Šimůnek - bicí
1. cena
smyčcové soubory - STRUNKY a Malé STRUNKY
2. cena
Kateřina Škrabalová, Vít Dobrovolný, duo Škrabalová - Dobrovolný - zpěv
Nicola Tobolová - zob. flétna, Tereza Botková - saxofon, Ondřej Bobek - tenor
Tadeáš Pšenčík, Roman Kolařík, Daniel Verbík - bicí  
3. cena
Tereza Botková, Barbora Kupková - zpěv
Eliška Strojilová, Kamila Kozmíková - saxofon 
čestné uznání
Eliška Strojilová - klarinet 
 
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ Trossingen
Martin Kot - 1. cena 
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ Ostrava
Martin Kot - 1. cena, Petr Gabriel - účastnický list